بیت کوین   coinmoh coinmoh

بایت کوین

بایت کوینBytecoinبایت کوین(bcn) نمونه ی ارتقا یافته بیت کوین(btc) می باشد که مشکلات بیت کوین را حل کرده است . بیت کوین که در سال 2009 توسط فرد یا تیمی ناشناس پایه گذاری شد و به عنوان اولین ارز رمزپایه نام گرفت و هم اکنون شاخصی برای کلیه ی ارزهای دیجیتال می باشد و اساسا این ارزها با بیت کوین مطرح می شوند.اما بایت کوین که در سال 2012 به وجود امده است گمان می رود که توسط برخی از اعضای وابسته به تیم بیت کوین ایجاد شده و عیوب ان را برطرف کرده ضمن این که کاملا ارتقا پیدا کرده است .اولین قابلیت بایت کو...
  • ارسال شده توسط : coinmoh coinmoh
  • تاریخ : پنجشنبه 24 اسفند 1396
  • دیدگاه ( 0 )
  • بازدید ( 139 )
  • 0 نفر پسندیده اند
بیت کوین   coinmoh coinmoh

لایت کوین – بیت کوین

لایت کوین (Litecoin)

ارز رمزنگاری شده لایت کوین در سال 2011 معرفی گردد و بر خلاف بیت کوین که شخصیت مجهول ساتوشی ناکاماتو به عنوان سازنده ان مطرح است لایت کوین توسط چارلی لی ساخته گردیده است . لایت کوین که با نماد اختصاصی (LTC) نمایش داده می شود بین ده ارز مطرح بازار کریپتو کارنسی قرار دارد .

لایت کوین همانند بیت کوین به صورت متن باز open source ساخته شده است . لایت کوین از طریق رمزنگاری و فرایند اثبات کار که به ان استخراج می گویند حفظ می گردد و ماینرها و استخراج کنندگان می توانند با قرار دادن سیستم های خود در شبکه لایت کوین و قدرت پردازش اطلاعات به امنیت و گسترش شبکه لایت کوین و تراکنش های ان کمک کنند و در مقابل ان پاداش دریافت کنند .

تفاوت لایت کوین با بیت کوین در تعداد کوین های ان هست . بیت کوین 21 میلیون کوین و لایت کوین 84 میلیون کوین دارد و سرعت تراکنش های ان چهار برابر بیت کوین اس

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.
بیت کوین   coinmoh coinmoh

ریپل – بیت کوین

ریپل (Ripple)

ریپل (Ripple) که جزء 10 ارز برتر بازار کریپتوکارنسی (cryptocurrency) در این روزها می باشد در حال حاضر رتبه سوم coinmarketcap را در اختیار دارد . ریپل در که در سال 2012 به بازار معرفی شد پایه گذار شبکه پرداخت ریپل ripplenet و ارز دیجیتال ریپل ripple XRP می باشد. این ارز بر خلاف بیت کوین btc و اتریوم eth بر پایه ی یک سیستم متمرکز به وجود امده است و کلیه ی کوین های ان در ابتدای امر ساخته شده است و به صورت اتوماتیک به بازار عرضه می گردند . سرعت پرداخت هر تراکنش در ریپل حداکثر 4 ثانیه است که در مقایسه با بیت کوین و اتریوم بسیار پایین تر است . در سیستم های متمرکز بانکی درست است که پرداخت ها به صورت انی صورت می گیرند اما در واقع انتقال پول بین بانک ها 3 تا 7 رو ززمان می برد .ریپل در واقع یک سیستم مالی برای موسسات مالی در دنیا است و هم اکنون بیش از 100 موسسه و تعداد زیادی بانک و موس

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.
بیت کوین   coinmoh coinmoh

اتریوم – بیت کوین

اتریوم (ethereum)

از دیگر ارزهای بازار کریپتو کارنسی (crypto currency) می توان از اتریوم نام برد . اتریوم که هم اکنون دومین ارز در کوین مارکت کپ می باشد بعد از بیت کوین بیشترین ارزش بازار را دارا است . تقریبا بعد از بیت کوین معروف ترین ارز بازار ارزهای دیجیتال و کریپتو کارنسی اتریوم می باشد . اتریوم را به نوعی می توان نسل دوم ارزهای دیجیتال در نظر گرفت . از این حیث که برخی ایرادات بیت کوین را برطرف کرده و برخی قابلیت های جدید به ان افزوده می شود . این ارز که اصطلاحا منتسب به روسیه می باشد و سازنده ان ویتالیک بوترین می باشد از اعتبار بالایی در این روزهای بازار برخوردار است . قابلیت ویژه ای که اتریوم را از بیت کوین متمایز می کند قابلیت قراردادهای هوشمند ان هست . قرارداد هوشمند که در داد و ستدهای مجازی به کار می رود بدون حضور هیچ نهاد یا واسط سومی بین خریدار و فروشنده ضمانت خرید و انتقال پول

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.
بیت کوین   coinmoh coinmoh

دریک کوین – بیت کوین

دریک کوین (dariccoin) اولین کوین ضرب شده در ایران توسط یک ایرانی خوش ذوق می باشد. این کوین که از دسته ارزهای دیجیتال غیر متمرکز می باشد و بر پایه ی تایید بر زنجیره ای از بلاک ها یا اصطلاحا بلاک چین قرار گرفته است از الگوریتم اسکریپت (scrypt) پیروی می کند . نظر به این که این کوین با استفاده از بلاک چین و تایید تراکنش ها توسط ماینرها فعال است دخل و تصرف به این کوین تقریبا صفر می باشد و تراکنش های آن از امنیت بالایی برخوردار است . براساس اظهارات سازنده ی این کوین برای بهبود و ثبات و حفظ سرمایه ی سرمایه گذاران در ارزهای دیجیتال نیاز به یک ارز بومی جهت حفظ ارزش سرمایه ایده ی اولیه ی ساخت این کوین شکل گرفته است. امید است با گسترش این ارز بتوان ثبات خوبی در بازار داخلی ایران بر روی ارزهای دیجیتال ایجاد کرد.
از جهت داخلی بودن این ارز هنوز هیچ گونه حضوری از ان در اکسچنج های خارجی صورت نگرفته است زی

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.
بیت کوین   coinmoh coinmoh

بایت کوین – بیت کوین

بایت کوین

Bytecoin

بایت کوین(bcn) نمونه ی ارتقا یافته بیت کوین(btc) می باشد که مشکلات بیت کوین را حل کرده است . بیت کوین که در سال 2009 توسط فرد یا تیمی ناشناس پایه گذاری شد و به عنوان اولین ارز رمزپایه نام گرفت و هم اکنون شاخصی برای کلیه ی ارزهای دیجیتال می باشد و اساسا این ارزها با بیت کوین مطرح می شوند.

اما بایت کوین که در سال 2012 به وجود امده است گمان می رود که توسط برخی از اعضای وابسته به تیم بیت کوین ایجاد شده و عیوب ان را برطرف کرده ضمن این که کاملا ارتقا پیدا کرده است .

اولین قابلیت بایت کوین مقیاس پذیری هست که با 184 میلیارد کوین ایراد بیت کوین را در مقیاس پذیری برطرف کرده است.

قابلیت تراکنش های بسیار بالا در ثانیه در قیاس با بیت کوین سرعت انتقال این ارز را بسیار متمایز کرده است . هم چنین فی تراکنش بسیار پایین و نزدیک صفر خود عامل جذب دیگری برای استفاده از این ارز هست.

بایت

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.
بیت کوین   coinmoh coinmoh

بیت کوین – coinextend

بیت کوین

این روزها واژه ای تازه مطرح شده است به نام بیت کوین (BITCOIN) . . . . اما واقعیت چیست . . . در جهان در حال توسعه فناوری و ارتباطات تکنولوژی های جدیدی پا به عرصه ظهور می گذارند و این بار نظام مالی و بانکداری سنتی مورد هدف قرار گرفته است . ارزهای دیجیتال یا اصطلاحا ارزهای رمزپایه ارزهایی مجازی هستند که به صورت یک کد و بدون هیچ پشتوانه ای می باشند و به دو دسته متمرکز و غیرمتمرکز تقسیم بندی می شوند . ارزهای دیجیتال یا cryptocurrency به مجموعه ی تمام این ارزهای گفته می شود و بیت کوین که خود یکی از این ارزها می باشد به عنوان شاخصی برای این ارزها می باشد.

بیت کوین یک ارز رمزپایه به صورت غیر متمرکز می باشد که به صورت متن باز بر پایه ی بلاک چین قرار گرفته است. سازندگان بیت کوین ناشناس هستند و تنها با یک اسم مستعار ساتوشی ناکاموتو شناخته می شوند و هیچ اثر از ان ها نیست.

بلاک چین از زنجی

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.
بیت کوین   coinmoh coinmoh

coinextend

بیت کوین

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.