شرکت فاراد   محمد نعمتی

مجازی سازی - آشنایی با مجازی سازی - انواع مجازی سازی - مجازی سازی دیتاسنتر- فاراد سیستم

مجازی سازی -راهکارهای مجازی سازی-بک آپ دیتا سنتر-مجازی سازی شبکه - مجازی سازی دیتا سنتر -مجازی سازی مرکز داده-مجازی سازی دسکتاپ-مجازی سازی سرور-مراکز داده

مجازی سازی چیست؟
مجازی سازی (Virtualization) فرایند ایجاد نسخه ای مجازی از نرم افزار و سخت افزار (سرور، استوریج، تجهیزات شبکه و …) می باشد. این فرایند را می توان به عنوان موثرترین راه برای کاهش هزینه های دنیای فناوری اطلاعات دانست به طوریکه در تمام سطوح کارایی و بهره وری دنیای فناوری اطلاعات را افزایش می دهد.

با توجه به محدودیت های موجود در سرور ها، سازمان ها تعداد زیادی از آن ها را باید تهیه کنند تا بتوانند نیازهای پردازشی و ذخیره سازی جدید که پیوسته در حال افزایش هستند را برطرف کنند. از طرفی این سرورها از تمام ظرفیت های خود استفاده نمی کنند که منجر به ناکارآمدی و صرف هزینه های زیاد می شود. برای حل این مشکلات و ایجاد یک شبکه ی کارآمد و مقرون به صرفه، می توانیم از راهکارهای مجازی سازی استفاده کنیم.
مجازی سازی چگونه کار می کند؟
مجازی سازی از نرم افزار استفاده می کند تا...

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.
شرکت فاراد   محمد نعمتی

مقایسه سرور های HPE با سرور های Dell - فاراد سیستم

مقایسه سرور های HPE با سرور های Dell در این مقاله، ما در مورد مقایسه سرورهای HPE و سرورهای Dell صحبت خواهیم کرد و برخی از خصوصیات و ویژگی های مختلفی را که تامین کننده ، مدیر سیستم یا مدیر مرکز داده در هنگام تصمیم گیری در نظر میگیرد را مقایسه می کنیم. مقایسه سرورهای …

جدیدترین سرور های GIGABYTE

Taipei, Taiwan, 2nd August 2018 – در این روز GIGABYTE به طور رسمی GPU تک پردازنده و سرورهای ذخیره سازی خود را به خانواده AMD EPYC اضافه کرد: سرورهای G291-Z20 با فرم فاکتور 2U و G221-30 GPU و سرور ذخیره ساز S451-Z30 با فرم فاکتور 4U .

AMD EPYC’s Single Socket Strengths
این سه سیستم جدید نشان دهنده مزایای AMD EPYC به عنوان یک سیستم دارای تک CPU است که می تواند، با منابع محاسباتی و I/O قابل توجه از EPYC شامل 32 هسته، 64 threads، بیش از 2TB از ظرفیت حافظه و 128 خط PCIe در هر سوکت، جایگزین مناسبی به ازای سرور های دارای دو CPU باشند.به همان اندازه که سرور دارای دو CPU کارآمد است یک سرور تک CPU می تواند برای بسیاری از بارهای کاری نیز مفید باشد....برای خواندن ادامه مقاله به سایت ما مراجعه کنید.

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.
شرکت فاراد   محمد نعمتی

زیرساخت ارتباطی - راهکارهای ذخیره سازی - محصولات ذخیره سازی - سامانه های اطلاعاتی فاراد

زیرساخت ارتباطی - راهکارهای ذخیره سازی - محصولات ذخیره سازی - سامانه های اطلاعاتی فاراد- فاراد سیستم - فاراد-مراکز داده-درباره فاراد

چشم انداز
ما علاوه بر پیش‌بینی نیازهای مشتریانمان، بر آنیم تا در ارتباطی تنگاتنگ با شرکت های پیشرو جهانی و ارایه به روزترین تکنولوژی ها و تجهیزات ارتباطی نیازهای آنان را برآورده کنیم .

اعتماد شرکای اجتماعی ما ائم از مشتریان ، همکاران ، کارکنان و سایر ذی نفعان، به ما یاری می‌رساند تا یکی از پیشروترین شرکت های توسعه‌دهنده زیرساخت های ارتباطی کشور باشیم.
اهداف
شرکت بهبود سامانه‌های اطلاعاتی فاراد با هدف توسعه زیر ساخت های ارتباطی و با تمرکزی ویژه بر راهکارها و محصولات ذخیره سازی اطلاعات و مراکز داده فعالیت خود را آغاز نموده است.

ماموریت
شرکت بهبود سامانه هاي اطلاعاتی فاراد شرکتی فناوری محور است که ماموریت آن توسعه و پیاده‌سازی راهکار های نوین در سازمان ها و شرکت هایی می‌باشد که با حجم انبوهی از داده‌ها برای ذخیره سازی و پردازش مواجه می‌باشند.

اولین نفری باشد که دیدگاهتان را ثبت می کنید.