شرایط فعالیت و استفاده از سایت

1. انتشار دادن مطالب مستهجن و افترا آمیز، بکار گیری از الفاظ رکیک، دشنام و خارج از اخلاق و بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و مذهبی در Skillema مجاز نمی باشد.
2. بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد و همچنین درج هرگونه محتوای قومیت گرایی و تفرقه افکنی در Skillema ممنوع است.
3. پیشنهاد و یا تشویق سایر کاربران به هر نوع فعالیت غیر قانونی در Skillema ممنوع است.
4. هر گونه توهین به مقامات کشوری یا مقدسات جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد جدی میشود .
5. قراردادن و معرفی لینک سایتهای غیر قانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همچنین سایت هایی که به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را پایمال نماید مجاز نمی باشد.
6. نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکتها، نهادها و سازمانها و جعل هویت آنها مجاز نمی باشد.
7. مسئولیت درج اطلاعات خلاف واقع در ثبت مهارت های کاربران اعم از مشخصات کذب ، مدارک و گواهینامه های جعلی و ... برعهده کاربر مربوطه می باشد و Skillema هیچ مسئولیتی در قبال این قبیل اطلاعات خلاف واقع نخواهد داشت.
8. Skillema هیچ مسئولیتی را در قبال اگهی های استخدام جعلی نخواهد داشت و کاربر موظف است خود از صحت و سقم آگهی های استخدام اطمینان حاصل نماید.
9. کاربران حق سوء استفاده از اطلاعات سایر کاربران، عکسها، مشخصات آنها را نداشته و در صورت مشاهده با متخلف برخورد خواهد شد. ‌با هرگونه ارسال و انتشار کدهای مخرب و ویروس و ربات های هوشمند در Skillema ممنوع می‌باشد.
11. جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی سایر کاربران برای اهداف تجاری ممنوع است.
12. لينك هايي بمنظور گزارش تخلفات از قوانين سايت در بخشهاي مختلف سايت قرارداده شده است که کاربران می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف از طريق این لینک ها مراتب را به مسئولین سایت گزارش نمایند.
13. چنانچه در اثر اعتماد و اتکا به اطلاعاتی که از سوی سایر کاربران در سایت قرار گرفته خسارتهای به سایر کاربران وارده شود مسئولیتی متوجه Skillema نخواهد بود.
14. Skillema در قبال سرویس حاضر هیچ گونه تعهدی اعم از تعهد در مورد قطع نشدن خدمات سایت، خالی از اشکال بودن آن، رفع اشکالات و یا تطابق آن با نیازهای کاربران ندارد.
15. حق قطع سرویس ها و خدمات ارائه شده در Skillema یا متوقف نمودن ارائه رایگان آنها برای سایت در هر شرایطی محفوظ است.
16. امکان حذف عکس ها و فایل های کاربران در صورت ایجاد مشکل در سرور فایل های سایت وجود دارد هر چند Skillema سعی می کند از طریق بک آپ گیری ریسک این موضوع را کاهش دهد.
17. چنانچه در نتیجه استفاده از سایت ما مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و هر زیان دیگری متوجه کامپیوتر خودتان یا کامپیوتر دیگری شود Skillema هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد. چه این زیانها مستقیم، غیر مستقیم، مهم و یا غیر مهم باشد. حتی اگر قبلا در مورد امکان بروز چنین مشکلاتی توصیه هایی شده باشد.
18. اعمال هرگونه تغییر در سایت و ایجاد ممانعت از دسترسی به بعضی بخش ها یا همه سایت چه بصورت موقت و چه بصورت دائمی برای Skillema مجاز است حتی بدون اینکه در این مورد به کاربر اطلاعی داده شود.
19. Skillema هیچ مسؤولیتی در خصوص خدمات و مهارت های ارائه شده توسط آگهی دهندگان نمی پذیرد و نمایش آگهی‌ها به معنای تایید آگهی‌دهندگان یا تضمین کیفیت خدمات آگهی شده نیست. کلیه کاربران خود مسئول خدمات و مهارت هایی هستند که آگهی می کنند.
20. Skillema هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات، محتوا و مطالب وب سایت هایی که لینک آن ها در وب سایت قرار دارد، ندارد.